Home

Nasza Firma

witamy w coffee promotion

Kawa jest złotem zwykłego człowieka, a jak złoto, przynosi każdemu człowiekowi poczucie luksusu i szlachetności.

Sheik-Abd-al-Kadir

Coffee Promotion Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji tzw. marek własnych do sieci krajowych i zagranicznych. Osoby zatrudnione w firmie posiadają wieloletnie doświadczenie związane z produkcją kawy, począwszy od prezesa zarządu poprzez technologa do operatora. 

 Stała, podnosząca swoje kwalifikacje załoga to gwarancja wysokiej, utrzymywanej na odpowiednim poziomie jakości wyrobów.

 Podstawową gałęzią działalności firmy jest produkcja kawy palonej. Posiadamy własną linię technologiczną, która umożliwia nam przetwórstwo kawy zielonej a w efekcie otrzymanie gotowego produktu w postaci kawy mielonej lub ziarnistej.

 Bogaty park maszynowy pozwala nam również na produkcję wielu napoi typu instant.

Jesteśmy w stanie wyprodukować asortyment przedstawiony w naszej ofercie stosując się do Państwa jakości i różnorodnych opakowań, zarówno we wzornictwie jak i gramaturze. 

Służymy wieloletnim doświadczeniem w branży kawowej. Proponujemy również usługi w zakresie konfekcjonowania dowolnego produktu spożywczego. 

Nasza firma

200 ton

miesięcznej produkcji

160

marek własnych

25

linii produkcyjnych

260

klientów sieciowych

Aktualności

ostatnie wydarzenia

  29 - 08 - 2019
My First Coffee innowacyjnością roku na targach SIAL 2019

Produkt My First Coffee wybrany przez SIAL jako innowacyjność roku 2019. 

Czytaj więcej  
  14 - 08 - 2019
SIAL China 2019 | 14-16.05.2019 Shanghai

W dniach 14-16 maja 2019 w Szanghaju odbyły się jedne z największych w Chinach targi.

Czytaj więcej  

coffee promotion logo 2w

High Quality

Coffee

See How We Put Of Roasting Experience Into Every product

Oferta

produkcja marek własnych

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów własnych, które spełniają wszystkie potrzeby i wymagania miłośników kawy.

1. POMYSŁ

Chciałbyś stworzyć swoją niepowtarzalną markę kawy ? Idealnie trafiłeś!

2. PROJEKT

Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie unikatowe opakowanie.

3. MIESZANKA KAWY

Stwórz swoją niepowtarzalną, autorską mieszankę kawy.

4. PAKOWANIE

Wybierz rodzaj i gramaturę opakowania, w którym znajdzie się Twoja kawa.

5. TRANSPORT

Zamówienie zapakujemy zbiorczo i wyślemy prosto do Twojej firmy.

Produkcja marek własnych

więcej

Oferta

usługi pakowania

Nasze linie produkcyjne pozwalają nam świadczyć usługi w zakresie pakowania dowolnych produktów spożywczych w opakowania jednostkowe o różnych gramaturach.

 

więcej

Oferta

nasze produkty

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów własnych, które spełniają wszystkie potrzeby i wymagania miłośników kawy.

CP-Kawa-mielona-500-mini.jpgCP-Kawa-mielona-500.jpgCP-Kawa-ziarnista-500-mini.jpgCP-Kawa-ziarnista-500.jpgp_01.jpgp_03.jpgp_04.jpgp_06.jpgp_08.jpgp_10.jpgp_11.jpgp_12.jpgp_13.jpgp_14.jpgp_15.jpgp_16.jpgp_17.jpgp_18.jpgp_19.jpgp_20.jpgronelli250.jpgronelli500.jpg

więcej


Przedsięwzięcie pn. „Rozbudowa Infrastruktury Coffee Promotion Sp. z o.o. w celu wdrożenia nowych produktów funkcjonalnych” ma na celu wykorzystanie posiadanych mocy produkcyjnych w produkcji obecnych wyrobów, a także wprowadzenie do produkcji nowych wyrobów – kawy instant w pojedynczych saszetkach typu „stick” oraz kawy zbożowej eko w pojedynczych saszetkach typu „stick”.
Całkowita wartość przedsięwzięcia: 6 975 880,85 zł
Wartość dofinansowania: 2 835 723,92 zł

Firma COFFEE PROMOTION sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie nowych produktów do oferty w celu złagodzenia skutków brexit”.
Głównym celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (tzw. brexit) w działalności firmy Coffee Promotion Sp. z o.o. poprzez wdrożenie do oferty nowych produktów – kawy rozpuszczalnej (instant) w szklanych słoikach 100 g i 200 g i zaoferowaniu jej na rynek brytyjski oraz inne, nowe dla firmy rynki międzynarodowe (kraje arabskie i azjatyckie).
Wartość projektu: 392 579,10 EUR
Wartość dofinansowania: 127 668,00 EUR


Coffee Promotion Sp. z o.o. na targach Gulfood 2023, Dubaj
realizuje Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem
„Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”
Całkowita wartość projektu: 135 514,70 PLN
Dofinansowanie: 116 186,32 PLN
Celem projektu jest umiędzynarodowienie marki Coffee Promotion oraz zwiększenie poziomu handlu na rynku zagranicznym.

Realizujemy projekt pt.: „SPEKTRUM. Pomorski system usług doradczych”
Całkowita wartość projektu: 56.580,00 PLN
Dofinansowanie: 23.000,00 PLN
Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w działaniach eksportowych poprzez specjalistyczną usługę doradczą dla MŚP.
Celem projektu jest analiza dotychczasowych działań przedsiębiorstwa oraz wyselekcjonowanie odpowiedniego rynku zbytu.
W wyniku realizacji projektu firma utrzyma działalność gospodarczą oraz dotychczasowe tempo rozwoju.
Realizacja projektu pozytywnie wpłynie na potencjał i tempo rozwoju firmy.

Realizujemy projekt pt.: „Dotacja na kapitał obrotowy dla Coffee Promotion Sp. z o.o.” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Całkowita wartość projektu: 202 235,31 PLN
Dofinansowanie: 202 235,31 PLN
Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej, a jego celem jest wsparcie bieżącej działalności przedsiębiorstwa oraz niwelowanie skutków wywołanych epidemią COVID-19.
Planowane efekty: W wyniku realizacji projektu firma utrzyma działalność gospodarczą oraz stan zatrudnienia. Realizacja projektu pozytywnie wpłynie na potencjał i tempo rozwoju firmy.

Realizujemy projekt pn: „Wzrost potencjału eksportowego firmy Coffee Promotion Sp. z o.o.” współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Całkowita wartość projektu: 581 216.00 PLN
Dofinansowanie: 384 300.00 PLN
Celem projektu jest umiędzynarodowienie marki Coffee Promotion, która ma szansę stać się marką rozpoznawalną na rynkach zagranicznych oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki.
Planowane efekty: W wyniku realizacji projektu firma zyska dostęp do szerszego rynku międzynarodowego, a tym samym stworzy sieć dystrybucyjną.
Realizacja projektu pozytywnie wpłynie na potencjał i tempo rozwoju firmy.

Coffee Promotion Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój, osi priorytetowej 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, działanie 3.2 Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, poddziałanie 3.2.1 Badania na rynek.
Cel projektu:
Rozwój działalności przez realizację inwestycji uruchomienia produkcji innowacyjnych kaw ziarnistych i mielonych o obniżonej zawartości szkodliwych substancji – potencjalnie kancerogennego furanu i akrylamidu. Celem projektu będzie przygotowanie infrastruktury technicznej i organizacyjnej do rozpoczęcia wytwarzania innowacyjnych produktów przez wybudowanie hali produkcyjnej 2.585 m2) z niezbędną infrastrukturą, nabycie linii do wypalania kawy, a także wdrożenie strategii marketingowej. Wprowadzenie na rynek przełomowych dla branży produktów o wysokim potencjale eksportowym przyczyni się do zwiększenia przychodów ze sprzedaży, umocnienia pozycji Spółki, rozszerzenia rynków zbytu.

W ramach projektu Coffee Promotion wdroży do produkcji kawy mielone i ziarniste z obniżoną zawartością furanu i akrylamidu (znacząco poniżej zalecanej przez KE wartości) będące tym samym innowacją na skalę międzynarodową, o dużym potencjale eksportowym. Dostępne badania dowodzą, że substancje te powszechnie występujące w produktach spożywczych poddawanych obróbce termicznej spożywane w dużych ilościach mogą powodować choroby nowotworowe przez zmianę struktury DNA. Wdrożenie innowacji produktowej nastąpi w oparciu o wyniki przeprowadzonych prac B+R w zakresie parametrów procesu palenia kawy i zależności między tymi parametrami, a zawartością furanu i akrylamidu (innowacja procesowa). W wyniku prac B+R (własnych i zleconych) opracowano innowacyjny proces wypalania kawy o kontrolowanej temperaturze, w celu uniknięcia przepalania ziaren, a tym samym obniżenia składników kancerogennych, zgodnie z regulacjami dotyczącymi wprowadzania i bezpieczeństwa produktów spożywczych.

Rezultatem projektu będzie innowacyjna na skalę światową seria kaw naturalnych (mielona i ziarnista) o obniżonej zawartości furanu i akrylamidu, w stosunku do średnich wartości w obecnie dostępnych na rynku kawach. Projekt dot. inwestycji początkowej (zgodnie z rozporządzeniem KE (UE) 651/2014) związanej z budową nowego zakładu i wyposażeniem w linię technologiczną do produkcji kaw.

Wartość projektu: 7 472 951,41 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 2 477 520,00 PLN

Projekty UE: www.mapadotacji.gov.pl
COFFEE PROMOTION Sp. z o.o.

Mareza, ul. Korzeniewska 19B

82-500 Kwidzyn, Polska

Tel. + 48 / 55 262 3860

Fax + 48 / 55 262 3867

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.