Aktualności

Aktualności

ostatnie wydarzenia

Firma Coffee Promotion Sp. z o.o. została wyróżniona na spożywczych targach w Chinach za swój innowacyjny produkt - Rossini Green Coffee, który jest 100% naturalną kawą zieloną z dużą zawartością kwasu chlorogenowego oraz antyoksydantów wspierających proces spalania tkanki tłuszczowej i oczyszczania organizmu z toksyn.

Wyróżnienie to przyznawane jest rokrocznie przez organizatorów targów firmom produkującym pionierskie produkty z całego świata. W tegorocznej edycji tragów spośród 220 firm startujących w konkursie wyróżniono 77, a 11 z nich nagrodzono medalami. Nagroda zapewnia międzynarodową promocję produktu po zakończeniu targów z uprawnieniami do używania logo Sial Innowacje 2015 w ulotkach, spotach reklamowych oraz wszelkich innych nośnikach promujących produkt.


Firma Coffee Promotion jest producentem kaw ziarnistych i palonych mielonych, aromatyzowanych oraz napojów instant w zakresie produkcji marek własnych. Co roku wystawia swoje produkty na wielu targach międzynarodowych. W 2014 roku Rossini Cafee Green Coffee otrzymała nagrodę Międzynarodowych Targów Marek Własnych PLMA w Amsterdamie.

Sial China The Asian Food Marketplace to największe w Azji targi przemysłu spożywczego i napojów. W wydarzeniu corocznie biorą udział główni gracze na rynku handlu detalicznego, gastronomii, hotelarstwa, restauratorstwa, usług gastronomicznych, handlu oraz produkcji.

W 2015 roku w targach wzięło udział ponad 2700 wystawców z ponad 90 krajów, a odwiedziło targi ponad 55 000 zwiedzających. Targi to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu imprez związanych z przemysłem spożywczym w Chinach, stanowiące znakomitą szansę na wypromowanie produktów i zdobycie dla nich dystrybutorów na chińskim rynku.

Na targach wystawiają się w równych proporcjach podmioty chińskie i zagraniczne. Do prezentowanych produktów należą suplementy diety, owoce i warzywa, mrożonki, nabiał, jaja, produkty organiczne, wypieki i mięso. Najwięcej odwiedzających pochodzi z krajów azjatyckich, przede wszystkim z Chin.

Targi odbyły się w dniach od 3 do 9 maja 2015 roku. Program misji obejmował wizytę oficjalną w Shenyang, stolicy prowincji Liaoning oraz udział w międzynarodowych targach żywnościowych.

Obecność na misji zawdzięczamy Agencji Rozwoju Pomorza S.A. oraz Invest in Pomerania.


Realizujemy projekt pt.: „Dotacja na kapitał obrotowy dla Coffee Promotion Sp. z o.o.” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Całkowita wartość projektu: 202 235,31 PLN
Dofinansowanie: 202 235,31 PLN
Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej, a jego celem jest wsparcie bieżącej działalności przedsiębiorstwa oraz niwelowanie skutków wywołanych epidemią COVID-19.
Planowane efekty: W wyniku realizacji projektu firma utrzyma działalność gospodarczą oraz stan zatrudnienia. Realizacja projektu pozytywnie wpłynie na potencjał i tempo rozwoju firmy.

Realizujemy projekt pn: „Wzrost potencjału eksportowego firmy Coffee Promotion Sp. z o.o.” współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Całkowita wartość projektu: 581 216.00 PLN
Dofinansowanie: 384 300.00 PLN
Celem projektu jest umiędzynarodowienie marki Coffee Promotion, która ma szansę stać się marką rozpoznawalną na rynkach zagranicznych oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki.
Planowane efekty: W wyniku realizacji projektu firma zyska dostęp do szerszego rynku międzynarodowego, a tym samym stworzy sieć dystrybucyjną.
Realizacja projektu pozytywnie wpłynie na potencjał i tempo rozwoju firmy.
COFFEE PROMOTION Sp. z o.o.

Mareza, ul. Korzeniewska 19B

82-500 Kwidzyn, Polska

Tel. + 48 / 55 262 3860

Fax + 48 / 55 262 3867

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.