Aktualności

Aktualności

ostatnie wydarzenia

Całkowita wartość projektu: 581 216.00 PLN
Dofinansowanie: 384 300.00 PLN

Celem projektu jest umiędzynarodowienie marki Coffee Promotion, która ma szansę stać się marką rozpoznawalną na rynkach zagranicznych oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki.

UE.png

 W dniach 24-25 listopada 2015 r. w Lublinie odbyły się Targi Marek Własnych- PLSHOW. Nasza firma wzięła w nich czynny udział. Mogliśmy zaprezentować swoje możliwości produkcyjne oraz aktualne produkty.

W dniach 17 - 19 maja 2017 odbyły się targi SIAL w Shanghaju ( Chiny ), które uznawane są za największe targi żywności.
W tym roku można tam było spotkać 80 000 profesionalistów, 3 200 wystawców , w których między innymi znalazła się  firma Coffee Promotion!

Kawa freeze-dried, nazywana również liofilizowana, to nowość w naszej ofercie, jest produktem 100% naturalnym. Zapakowana w torbę doypack ze struną jest wygodna w użytkowaniu i utrzymaniu kawy świeżej. Małe "kryształki" kawy szybko się rozpuszczają, uwalniając łagodny i trwały aromat.

W dniach 16 - 17 maja 2017 odbyły się międzynarodowe targi marek własnych PLMA 2017. Są to największe targi tego rodzaju w Europie oraz jedne z większych na świecie, dlatego też po raz kolejny nie mogło tam nas zabraknąć.
Wśród tysięcy produktów nasze Coffee Musso otrzymało kolejne wyróżnienie, tym razem jako New Product Expo!

Firma Coffee Promotion Sp. z o.o. została wyróżniona na spożywczych targach w Chinach za swój innowacyjny produkt - Rossini Green Coffee, który jest 100% naturalną kawą zieloną z dużą zawartością kwasu chlorogenowego oraz antyoksydantów wspierających proces spalania tkanki tłuszczowej i oczyszczania organizmu z toksyn.

W dniach 28-29 marca odbyła się kolejna edycja targów marek własnych  M.A.D.E. 2017 w Paryżu i nasza firma wzięła w nich udział.
Targi M.A.D.E. 2017 są najważniejszym wydarzeniem organizowanym we Francji dla firm, które interesuje współpraca z twórcami marek własnych.  

W dniach 25-26 czerwca 2014 w Kielcach odbędą się pierwsze i jedyne w Polsce targi producentów marek własnych Private Label Middle Europe (PLME). Zakres branżowy PLME obejmuje zarówno produkty food (spożywcze), jak i non-food (przemysłowe). Dzięki udziałowi w targach będziemy mogli zaprezentować nasze produkty i możliwoœści produkcyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

W dniach 18-22.02.2017r. wzięliśmy udział w Targach Gul Food w Dubaju, gdzie mogliśmy zaprezentować Nasze produkty.
W targach wzięło udział ponad 5 000 wystawców z całego świata, do których przybyło 95 000 gości.

W dniach 20-21 maja 2014 odbędzie się kolejna edycja targów marek własnych PLMA w Amsterdamie. Na targach, jak co roku swoją działalność zaprezentuje firma Coffee Promotion Sp. z o.o. Udział w targach to nie tylko doskonała okazja do promocji naszej firmy, ale także szansa na nawiazanie nowych kontaktów biznesowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 7822, hall 7.

Nasza nowa maszyna umożliwia nam produkcję opakowań typu stick z różnorodną zawartością jak np. cukier, kisiel czy np. oranżada w różnych gramaturach. Zaletą nowej maszyny jest to, że umożliwia bardzo szybkie pakowanie. Dzięki Naszym projektantom produkty będą miały nowoczesne i wyróżniające się spośród innych opakowań na rynku.

Liczne zapytania ze strony sieci sklepowych, pośredników i Klientów finalnych sprowokowały nas do stworzenia nowej linii produktów, dostępnych już od kwietnia 2014 roku. Wśród nich jest coraz bardziej popularna kawa zielona (100% naturalna bez procesu prażenia), i wzbogacone o składniki pomagające w odchudzaniu - kawa mielona i kawa zbożowa rozpuszczalna. Produkty te można odnaleźć w zakładce Nasze produkty.

Celem firmy Coffee Promotion jest pozyskiwanie kawy zielonej bezpośrednio z plantacji. Gwarantuje to nam zdobycie ziaren najwyższej jakości.
W tym celu udaliśmy się do serca Afryki, gdzie mogliśmy dokonać zakupów najważniejszego dla nas surowca.

W dniach 09-10 kwietnia w Paryżu odbędą się Międzynarodowe Targi Marek Własnych,  na  których będziemy mieli możliwość zaprezentowania szerokiej  gamy  naszych produktów. Targi zgromadzą ponad 700 wystawców  i  7100 odwiedzających. Uczestnictwo w targach pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów handlowych oraz dalszy rozwój naszej sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do stoiska w centralnej alei - I63.

W tym roku uczestniczyliśmy w licznych wystawach targowych na całym świecie. W roku 2017 przygotowujemy się do targów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Holandii, Wietnamie, Chinach, Francji, Niemczech oraz wielu innych państwach.

W dniach 22-23 maja w Amsterdamie odbyły się Międzynarodowe Targi Marek Własnych. Nasza firma wzięła w nich czynny udział. Mogliśmy zaprezentować swoje możliwości produkcyjne oraz aktualne produkty. W myśl motta - "Twój pomysł, nasza realizacja" wyraziliśmy gotowość do nawiązania współpracy przy nowych, ciekawych wyzwaniach.

COFFEE PROMOTION Sp. z o.o.

Mareza, ul. Korzeniewska 19B

82-500 Kwidzyn, Polska

Tel. + 48 / 55 262 3860

Fax + 48 / 55 262 3867

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.