Aktualności

Aktualności

ostatnie wydarzenia

Produkt My First Coffee wybrany przez SIAL jako innowacyjność roku 2019. 

W dniach 16 - 17 maja 2017 odbyły się międzynarodowe targi marek własnych PLMA 2017. Są to największe targi tego rodzaju w Europie oraz jedne z większych na świecie, dlatego też po raz kolejny nie mogło tam nas zabraknąć.
Wśród tysięcy produktów nasze Coffee Musso otrzymało kolejne wyróżnienie, tym razem jako New Product Expo!

W dniach 14-16 maja 2019 w Szanghaju odbyły się jedne z największych w Chinach targi.

W dniach 28-29 marca odbyła się kolejna edycja targów marek własnych  M.A.D.E. 2017 w Paryżu i nasza firma wzięła w nich udział.
Targi M.A.D.E. 2017 są najważniejszym wydarzeniem organizowanym we Francji dla firm, które interesuje współpraca z twórcami marek własnych.  

W dniach 21-22 Maja 2019 Coffee Promotion wzięło udział w międzynarodowych targach marek własnych. 

W dniach 18-22.02.2017r. wzięliśmy udział w Targach Gul Food w Dubaju, gdzie mogliśmy zaprezentować Nasze produkty.
W targach wzięło udział ponad 5 000 wystawców z całego świata, do których przybyło 95 000 gości.

W dniach 17-21 lutego Coffee Promotion wzięło udział w 24 edycji targów Gulfood.

Nasza nowa maszyna umożliwia nam produkcję opakowań typu stick z różnorodną zawartością jak np. cukier, kisiel czy np. oranżada w różnych gramaturach. Zaletą nowej maszyny jest to, że umożliwia bardzo szybkie pakowanie. Dzięki Naszym projektantom produkty będą miały nowoczesne i wyróżniające się spośród innych opakowań na rynku.

W dniach 30 października - 01 listopada 2018 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbyła się impreza targowa The Speciality Food Festival.

To jedna z ważniejszych imprez wystawienniczych na Bliskim Wschodzie. Określana jest mianem małego Gulfood'u. Targi te są okazją do zaprezentowania swojej oferty w Dubaju i szansą na dotarcie do kontrahentów z krajów Zatoki Perskiej.

Celem firmy Coffee Promotion jest pozyskiwanie kawy zielonej bezpośrednio z plantacji. Gwarantuje to nam zdobycie ziaren najwyższej jakości.
W tym celu udaliśmy się do serca Afryki, gdzie mogliśmy dokonać zakupów najważniejszego dla nas surowca.

W dniach 21-25 października 2018 w Centrum Wystawowym Villepinte w Paryżu odbyły się targi żywności i napojów.
SIAL Paris jest członkiem SIAL Network, najważniejszej światowej sieci targów dedykowanych branży spożywczej i napojom.
Sektor Napoje, po raz kolejny był w centrum zainteresowania targów dlatego w tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy Coffee Promotion.

W tym roku uczestniczyliśmy w licznych wystawach targowych na całym świecie. W roku 2017 przygotowujemy się do targów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Holandii, Wietnamie, Chinach, Francji, Niemczech oraz wielu innych państwach.

pomorskie-logo


Coffee Promotion Sp. z o.o. na targach PLMA Amsterdam 2019

realizuje Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem

„Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”

 W dniach 24-25 listopada 2015 r. w Lublinie odbyły się Targi Marek Własnych- PLSHOW. Nasza firma wzięła w nich czynny udział. Mogliśmy zaprezentować swoje możliwości produkcyjne oraz aktualne produkty.

W dniach 29-30.05.2018 firma Coffee Promotion wzięła udział w międzynarodowych targach PLMA 2018 "World of Private Label", które odbyły się w Centrum Wystawienniczym RAI w Amsterdamie.

Ponad 13 000 profesjonalistów z 110 krajów odwiedziło to spektakularne wydarzenie. PLMA to 2500 firm wystawiających z 70 krajów. Członkostwo obejmuje zarówno międzynarodowe korporacje, jak i małe rodzinne firmy.

Kawa freeze-dried, nazywana również liofilizowana, to nowość w naszej ofercie, jest produktem 100% naturalnym. Zapakowana w torbę doypack ze struną jest wygodna w użytkowaniu i utrzymaniu kawy świeżej. Małe "kryształki" kawy szybko się rozpuszczają, uwalniając łagodny i trwały aromat.

Asia’s Largest Food Innovation Exhibition to targi odbywające się w Chinach. W dniach 16-18 maja 2018 firma Coffee Promotion wzięła udział w tym wydarzeniu. SIAL China gromadzi firmy z międzynarodowego rynku, którzy dostarczają informacji na temat trendów i innowacji regionalnego przemysłu spożywczego.

Firma Coffee Promotion Sp. z o.o. została wyróżniona na spożywczych targach w Chinach za swój innowacyjny produkt - Rossini Green Coffee, który jest 100% naturalną kawą zieloną z dużą zawartością kwasu chlorogenowego oraz antyoksydantów wspierających proces spalania tkanki tłuszczowej i oczyszczania organizmu z toksyn.

W dniach 16-19 kwietnia 2018 odbyły się w Barcelonie targi żywności i napojów Alimentaria 2018

Jest to wydarzenie, które łączy nowe koncepcje i trendy w żywności z najlepszą możliwą ofertą towarów międzynarodowych i hiszpańskich.

W dniach 25-26 czerwca 2014 w Kielcach odbędą się pierwsze i jedyne w Polsce targi producentów marek własnych Private Label Middle Europe (PLME). Zakres branżowy PLME obejmuje zarówno produkty food (spożywcze), jak i non-food (przemysłowe). Dzięki udziałowi w targach będziemy mogli zaprezentować nasze produkty i możliwoœści produkcyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

W dniach 18-22 lutego 2018 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbyły się targi żywności i napojów Gulfood 2018. Są to jedne z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych z branży spożywczej na świecie. To prestiżowe wydarzenie umożliwia polskim eksporterom przeprowadzenie spotkań B2B z kontrahentami z całego świata. Po raz piąty firma Coffee Promotion wzięła udział w tej imprezie.

W dniach 20-21 maja 2014 odbędzie się kolejna edycja targów marek własnych PLMA w Amsterdamie. Na targach, jak co roku swoją działalność zaprezentuje firma Coffee Promotion Sp. z o.o. Udział w targach to nie tylko doskonała okazja do promocji naszej firmy, ale także szansa na nawiazanie nowych kontaktów biznesowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 7822, hall 7.

Anuga 2017 | Cologne 07-11.10.2017

W terminie 07-11.10.2017r. w Kolonii - Niemcy odbyła się 34 edycja Targów Spożywczych Anuga. jest to jedna z największych imprez targowych branży spożywczej w Europie.

Liczne zapytania ze strony sieci sklepowych, pośredników i Klientów finalnych sprowokowały nas do stworzenia nowej linii produktów, dostępnych już od kwietnia 2014 roku. Wśród nich jest coraz bardziej popularna kawa zielona (100% naturalna bez procesu prażenia), i wzbogacone o składniki pomagające w odchudzaniu - kawa mielona i kawa zbożowa rozpuszczalna. Produkty te można odnaleźć w zakładce Nasze produkty.

Całkowita wartość projektu: 581 216.00 PLN
Dofinansowanie: 384 300.00 PLN

Celem projektu jest umiędzynarodowienie marki Coffee Promotion, która ma szansę stać się marką rozpoznawalną na rynkach zagranicznych oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki.

UE.png

W dniach 09-10 kwietnia w Paryżu odbędą się Międzynarodowe Targi Marek Własnych,  na  których będziemy mieli możliwość zaprezentowania szerokiej  gamy  naszych produktów. Targi zgromadzą ponad 700 wystawców  i  7100 odwiedzających. Uczestnictwo w targach pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów handlowych oraz dalszy rozwój naszej sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do stoiska w centralnej alei - I63.

W dniach 17 - 19 maja 2017 odbyły się targi SIAL w Shanghaju ( Chiny ), które uznawane są za największe targi żywności.
W tym roku można tam było spotkać 80 000 profesionalistów, 3 200 wystawców , w których między innymi znalazła się  firma Coffee Promotion!

W dniach 22-23 maja w Amsterdamie odbyły się Międzynarodowe Targi Marek Własnych. Nasza firma wzięła w nich czynny udział. Mogliśmy zaprezentować swoje możliwości produkcyjne oraz aktualne produkty. W myśl motta - "Twój pomysł, nasza realizacja" wyraziliśmy gotowość do nawiązania współpracy przy nowych, ciekawych wyzwaniach.

Realizujemy projekt pn: „Wzrost potencjału eksportowego firmy Coffee Promotion Sp. z o.o.” współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Całkowita wartość projektu: 581 216.00 PLN
Dofinansowanie: 384 300.00 PLN
Celem projektu jest umiędzynarodowienie marki Coffee Promotion, która ma szansę stać się marką rozpoznawalną na rynkach zagranicznych oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki.
Planowane efekty: W wyniku realizacji projektu firma zyska dostęp do szerszego rynku międzynarodowego, a tym samym stworzy sieć dystrybucyjną.
Realizacja projektu pozytywnie wpłynie na potencjał i tempo rozwoju firmy.
COFFEE PROMOTION Sp. z o.o.

Mareza, ul. Korzeniewska 19B

82-500 Kwidzyn, Polska

Tel. + 48 / 55 262 3860

Fax + 48 / 55 262 3867

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.