Aktualności

Aktualności

ostatnie wydarzenia

W dniach 14-16 maja 2019 w Szanghaju odbyły się jedne z największych w Chinach targi.

W dniach 28-29 marca odbyła się kolejna edycja targów marek własnych  M.A.D.E. 2017 w Paryżu i nasza firma wzięła w nich udział.
Targi M.A.D.E. 2017 są najważniejszym wydarzeniem organizowanym we Francji dla firm, które interesuje współpraca z twórcami marek własnych.  

W dniach 21-22 Maja 2019 Coffee Promotion wzięło udział w międzynarodowych targach marek własnych. 

W dniach 18-22.02.2017r. wzięliśmy udział w Targach Gul Food w Dubaju, gdzie mogliśmy zaprezentować Nasze produkty.
W targach wzięło udział ponad 5 000 wystawców z całego świata, do których przybyło 95 000 gości.

W dniach 17-21 lutego Coffee Promotion wzięło udział w 24 edycji targów Gulfood.

Nasza nowa maszyna umożliwia nam produkcję opakowań typu stick z różnorodną zawartością jak np. cukier, kisiel czy np. oranżada w różnych gramaturach. Zaletą nowej maszyny jest to, że umożliwia bardzo szybkie pakowanie. Dzięki Naszym projektantom produkty będą miały nowoczesne i wyróżniające się spośród innych opakowań na rynku.

W dniach 30 października - 01 listopada 2018 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbyła się impreza targowa The Speciality Food Festival.

To jedna z ważniejszych imprez wystawienniczych na Bliskim Wschodzie. Określana jest mianem małego Gulfood'u. Targi te są okazją do zaprezentowania swojej oferty w Dubaju i szansą na dotarcie do kontrahentów z krajów Zatoki Perskiej.

Celem firmy Coffee Promotion jest pozyskiwanie kawy zielonej bezpośrednio z plantacji. Gwarantuje to nam zdobycie ziaren najwyższej jakości.
W tym celu udaliśmy się do serca Afryki, gdzie mogliśmy dokonać zakupów najważniejszego dla nas surowca.

W dniach 21-25 października 2018 w Centrum Wystawowym Villepinte w Paryżu odbyły się targi żywności i napojów.
SIAL Paris jest członkiem SIAL Network, najważniejszej światowej sieci targów dedykowanych branży spożywczej i napojom.
Sektor Napoje, po raz kolejny był w centrum zainteresowania targów dlatego w tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy Coffee Promotion.

W tym roku uczestniczyliśmy w licznych wystawach targowych na całym świecie. W roku 2017 przygotowujemy się do targów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Holandii, Wietnamie, Chinach, Francji, Niemczech oraz wielu innych państwach.

pomorskie-logo


Coffee Promotion Sp. z o.o. na targach PLMA Amsterdam 2019

realizuje Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem

„Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”

 W dniach 24-25 listopada 2015 r. w Lublinie odbyły się Targi Marek Własnych- PLSHOW. Nasza firma wzięła w nich czynny udział. Mogliśmy zaprezentować swoje możliwości produkcyjne oraz aktualne produkty.

W dniach 29-30.05.2018 firma Coffee Promotion wzięła udział w międzynarodowych targach PLMA 2018 "World of Private Label", które odbyły się w Centrum Wystawienniczym RAI w Amsterdamie.

Ponad 13 000 profesjonalistów z 110 krajów odwiedziło to spektakularne wydarzenie. PLMA to 2500 firm wystawiających z 70 krajów. Członkostwo obejmuje zarówno międzynarodowe korporacje, jak i małe rodzinne firmy.

Kawa freeze-dried, nazywana również liofilizowana, to nowość w naszej ofercie, jest produktem 100% naturalnym. Zapakowana w torbę doypack ze struną jest wygodna w użytkowaniu i utrzymaniu kawy świeżej. Małe "kryształki" kawy szybko się rozpuszczają, uwalniając łagodny i trwały aromat.

Asia’s Largest Food Innovation Exhibition to targi odbywające się w Chinach. W dniach 16-18 maja 2018 firma Coffee Promotion wzięła udział w tym wydarzeniu. SIAL China gromadzi firmy z międzynarodowego rynku, którzy dostarczają informacji na temat trendów i innowacji regionalnego przemysłu spożywczego.

Firma Coffee Promotion Sp. z o.o. została wyróżniona na spożywczych targach w Chinach za swój innowacyjny produkt - Rossini Green Coffee, który jest 100% naturalną kawą zieloną z dużą zawartością kwasu chlorogenowego oraz antyoksydantów wspierających proces spalania tkanki tłuszczowej i oczyszczania organizmu z toksyn.

W dniach 16-19 kwietnia 2018 odbyły się w Barcelonie targi żywności i napojów Alimentaria 2018

Jest to wydarzenie, które łączy nowe koncepcje i trendy w żywności z najlepszą możliwą ofertą towarów międzynarodowych i hiszpańskich.

W dniach 25-26 czerwca 2014 w Kielcach odbędą się pierwsze i jedyne w Polsce targi producentów marek własnych Private Label Middle Europe (PLME). Zakres branżowy PLME obejmuje zarówno produkty food (spożywcze), jak i non-food (przemysłowe). Dzięki udziałowi w targach będziemy mogli zaprezentować nasze produkty i możliwoœści produkcyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

W dniach 18-22 lutego 2018 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbyły się targi żywności i napojów Gulfood 2018. Są to jedne z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych z branży spożywczej na świecie. To prestiżowe wydarzenie umożliwia polskim eksporterom przeprowadzenie spotkań B2B z kontrahentami z całego świata. Po raz piąty firma Coffee Promotion wzięła udział w tej imprezie.

W dniach 20-21 maja 2014 odbędzie się kolejna edycja targów marek własnych PLMA w Amsterdamie. Na targach, jak co roku swoją działalność zaprezentuje firma Coffee Promotion Sp. z o.o. Udział w targach to nie tylko doskonała okazja do promocji naszej firmy, ale także szansa na nawiazanie nowych kontaktów biznesowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 7822, hall 7.

Anuga 2017 | Cologne 07-11.10.2017

W terminie 07-11.10.2017r. w Kolonii - Niemcy odbyła się 34 edycja Targów Spożywczych Anuga. jest to jedna z największych imprez targowych branży spożywczej w Europie.

Liczne zapytania ze strony sieci sklepowych, pośredników i Klientów finalnych sprowokowały nas do stworzenia nowej linii produktów, dostępnych już od kwietnia 2014 roku. Wśród nich jest coraz bardziej popularna kawa zielona (100% naturalna bez procesu prażenia), i wzbogacone o składniki pomagające w odchudzaniu - kawa mielona i kawa zbożowa rozpuszczalna. Produkty te można odnaleźć w zakładce Nasze produkty.

Całkowita wartość projektu: 581 216.00 PLN
Dofinansowanie: 384 300.00 PLN

Celem projektu jest umiędzynarodowienie marki Coffee Promotion, która ma szansę stać się marką rozpoznawalną na rynkach zagranicznych oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki.

UE.png

W dniach 09-10 kwietnia w Paryżu odbędą się Międzynarodowe Targi Marek Własnych,  na  których będziemy mieli możliwość zaprezentowania szerokiej  gamy  naszych produktów. Targi zgromadzą ponad 700 wystawców  i  7100 odwiedzających. Uczestnictwo w targach pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów handlowych oraz dalszy rozwój naszej sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do stoiska w centralnej alei - I63.

W dniach 17 - 19 maja 2017 odbyły się targi SIAL w Shanghaju ( Chiny ), które uznawane są za największe targi żywności.
W tym roku można tam było spotkać 80 000 profesionalistów, 3 200 wystawców , w których między innymi znalazła się  firma Coffee Promotion!

W dniach 22-23 maja w Amsterdamie odbyły się Międzynarodowe Targi Marek Własnych. Nasza firma wzięła w nich czynny udział. Mogliśmy zaprezentować swoje możliwości produkcyjne oraz aktualne produkty. W myśl motta - "Twój pomysł, nasza realizacja" wyraziliśmy gotowość do nawiązania współpracy przy nowych, ciekawych wyzwaniach.

W dniach 16 - 17 maja 2017 odbyły się międzynarodowe targi marek własnych PLMA 2017. Są to największe targi tego rodzaju w Europie oraz jedne z większych na świecie, dlatego też po raz kolejny nie mogło tam nas zabraknąć.
Wśród tysięcy produktów nasze Coffee Musso otrzymało kolejne wyróżnienie, tym razem jako New Product Expo!

COFFEE PROMOTION Sp. z o.o.

Mareza, ul. Korzeniewska 19B

82-500 Kwidzyn, Polska

Tel. + 48 / 55 262 3860

Fax + 48 / 55 262 3867

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.